Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımda

Hakkımda

Hakkımda

Psikoloji ve Sosyal Hizmet Çift Anadal Programı ile 2 bölümden de yüksek onur öğrenciliği ve derece ile mezun oldum. Okul hayatım boyunca sosyal hizmet kulübü kurucu yöneticilerinden olarak dezavantajlı bireylere yönelik yapılan birçok faaliyette yönetici olarak görev aldım. Bir çok kurum ve kuruluşta deneyim kazanmak için stajyer programlarına dahil oldum ve gönüllü çalışmalarda bulundum. Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri ve AMATEM servisinde 5 ay gönüllü psikolog olarak çalıştım. Bu süreçte Doç. Dr. Hasan Mırsal’ ın Alkol Bağımlılığı grup çalışmalarına toplam 400 saat katılım sağladım. Daha sonra ilk olarak meslek hayatıma sivil toplum alanında başladım. BM Göç Kuruluşu gibi uluslararası kuruluşlarda ve kamu kuruluşlarında çalıştım. Bu süreç içerisinde MEB onaylı Aile Danışmanlığı eğitimimi tamamladım. Bigem Eğitim Kurumlarından Çift ve İlişki Terapisi ve Oyun Terapisi eğitimlerimi tamamladım. Janus Psikoloji – BDPD’ de Hakan Türkçapar, Emre Sargın, Kadir Özdel, Aslıhan Doğan gibi alanında yetkin kişilerden  Bilişsel Davranışçı Terapi Ekolünde eğitim aldım ve Bilişsel Davranışçı  Terapi ekolünde çalışmaktayım. Ev Okulu derneğinde Objektif Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimini Tamamladım ve Aktif olarak Objektif çocuk testleri uygulamaktayım. 

Gaziosmanpaşa ve Bakırköy İlçelerinde Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikolog/ Oyun Terapisti olarak çalışmaktayım. Şuan aktif olarak yüz yüze ve online danışan almaktayım.

Eğitimler
-Aile Danışmanlığı ( MEB onaylı- 450 saat teorik ders 30 saat süpervizyon)
-Çift ve İlişki Terapisi ( Bigem Eğitim Kurumları)
-Oyun Terapisi (Süpervizyonlu- Bigem Eğitim Kurumları)
-Bilişsel Davranıçı Psikoterapi ( Janus Psikoloji- BDPD- Hakan Türkçapar- Kadir Özdel- Selçuk Aslan- Emre Sargın tarafından)                                                       -Objektif Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi ( Peabody- Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi- Metropolitan Okul Olgunluğu Testi- Gesell Gelişim Figürleri Testi- Porteus Labirentleri Testi- Kent EGY Testi- Frankfurter Dikkat ve Konsantrasyon Testi- Goodenough- Harris Bir İnsan Çiz Testi- Ankara Gelişim Tarama Testi)                                                                                                                                                                                                                                     Psikolojide İlk Yardım ( Davranış Bilimleri Akademisi)